ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİGiriş yap

Ders | Oyun | Programlar | Güncel Olaylar | FULL PAYLAŞIM | www.asilforum.yetkinforum.com | Komik videolar | Komik Resimler | Ödev Kapakları | Müzik Klipleri | Cep Oyun ve Programları

Forumumuzda konu açarak veya bize kategori isteği sunarak forumumuza katkıda bulunabilirsiniz... İlgilenen arkadaşlar lütfen @prime_minister 'a DM den ulaşınız...

İstek, öneri ve görüşlerinizi bizimle buraya tıklayarak lütfen paylaşın...

descriptionEdebiyat - Edebiyattaki Edebi Sanatlar Videolu Anlatım... Edebi Sanatlar Videolu Anlatımı EmptyEdebiyat - Edebiyattaki Edebi Sanatlar Videolu Anlatım... Edebi Sanatlar Videolu Anlatımı

more_horiz
<embed id='MediaPlayer' src='http://www.meslekegitim.com/seyretfiles/localvideos//03-edebi_sanatlar.wmv' width=400 height=400 type=application/x-mplayer2 ShowControls='1' ShowStatusBar='1' allowscriptAccess='never' autoStart='0'></embed>

descriptionEdebiyat - Edebiyattaki Edebi Sanatlar Videolu Anlatım... Edebi Sanatlar Videolu Anlatımı EmptyGeri: Edebiyat - Edebiyattaki Edebi Sanatlar Videolu Anlatım... Edebi Sanatlar Videolu Anlatımı

more_horiz
lütfen İzlerkende Not Alınız. Daha İyi kavramanız İçin
The author of this message was banned from the forum - See the message

descriptionEdebiyat - Edebiyattaki Edebi Sanatlar Videolu Anlatım... Edebi Sanatlar Videolu Anlatımı EmptyGeri: Edebiyat - Edebiyattaki Edebi Sanatlar Videolu Anlatım... Edebi Sanatlar Videolu Anlatımı

more_horiz
Çok güzel paylaşım
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply