ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİGiriş yap

Ders | Oyun | Programlar | Güncel Olaylar | FULL PAYLAŞIM | www.asilforum.yetkinforum.com | Komik videolar | Komik Resimler | Ödev Kapakları | Müzik Klipleri | Cep Oyun ve Programları

Forumumuzda konu açarak veya bize kategori isteği sunarak forumumuza katkıda bulunabilirsiniz... İlgilenen arkadaşlar lütfen @prime_minister 'a DM den ulaşınız...

İstek, öneri ve görüşlerinizi bizimle buraya tıklayarak lütfen paylaşın...

descriptionGÜZEL ANI FIKRASI EmptyGÜZEL ANI FIKRASI

more_horiz
üniversite ögrencısı bır kıza hocası ödev verır konu ıse bır ınsanın guzel bır anısını ıster kız;ama hocam ben nerden bulabılırımder haca derkı;bu koye gıdersen bulursun bu koyde butun adamların ıyı bır anısı var der.kız koye gelır ve kahvede bır yaslı adama sorar :amca bana bır ıyı anını anlatırmısın;adam nedemek kızım tabıkıder.soyle baslar soze;bır gun koyde muhtarın esı kayboldu der;bır kahve ardık ıkı gun ıkı gece bır baktık kı kayanın ustunde duruyor oyle bır duruyorkı dayanamadık tum kahve ustunden gectık der;kız derkı amca bunu bos ver sen baska anlat adama tekrar anlatmaya baslar bırgunde muhtarın kızı kayboldu muhtarın kızı nedemek devlet adamı ıkı kahve toplandık ıkı gun ıkıgece aradık hanı hanımının oturdugu kaya vardıya orda oyle bır duruyordukı dayanamadık ıkı kahve ustunden gectık der;kız tekrar sorar amca sen bırde kotu anını anlatırmısın der adam soyler hıc sorma kızım bır gunde ben kyboldum der...

descriptionGÜZEL ANI FIKRASI EmptyGeri: GÜZEL ANI FIKRASI

more_horiz
Hehe Very Happy
The author of this message was banned from the forum - See the message
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply