ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİGiriş yap

Ders | Oyun | Programlar | Güncel Olaylar | FULL PAYLAŞIM | www.asilforum.yetkinforum.com | Komik videolar | Komik Resimler | Ödev Kapakları | Müzik Klipleri | Cep Oyun ve Programları

Forumumuzda konu açarak veya bize kategori isteği sunarak forumumuza katkıda bulunabilirsiniz... İlgilenen arkadaşlar lütfen @prime_minister 'a DM den ulaşınız...

İstek, öneri ve görüşlerinizi bizimle buraya tıklayarak lütfen paylaşın...

descriptionKIRO OTELE GİTTİ EmptyKIRO OTELE GİTTİ

more_horiz
adamın biri bigün vandan istanbulun en büyük ve en lüks hoteline gelir ve kral dairesini seçer adam çok zengin ama kıro söyler tavukları içer şarapları derken tuvaleti gelir tuvalete girer bi bakar her yer benbeyaz ve hiç görmediği klazet ben der buraya miçarsam beni mikerler adam düşünür aklına çorabı gelir çıkarır çorabı mıçar icine adam rahatlar derken çorabı ne yapacam der açar pencereyi çorabında ucu delik sallar sallar bok tavana yapişir adam der bu sefer temelli beni mikecekler o sırada otel görevlisigelir ve adam hemen der sana 100 milyon vereyim ama şu tavandaki boku temizle görevli boka bakar tavana bakar adama derki bensana 200 milyon vereyim sen bana oraya nası sıçtığını söyle.....

KIRO OTELE GİTTİ Icon_biggrin KIRO OTELE GİTTİ Icon_biggrin KIRO OTELE GİTTİ Icon_biggrin KIRO OTELE GİTTİ Icon_biggrin KIRO OTELE GİTTİ Icon_biggrin

En son AGRILI04 tarafından Paz Mayıs 02 2010, 16:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

descriptionKIRO OTELE GİTTİ EmptyGeri: KIRO OTELE GİTTİ

more_horiz
Ne bu be ya süpermiş Smile)
The author of this message was banned from the forum - See the message

more_horiz
süpermiş gülmekten yıkıldım:P KIRO OTELE GİTTİ Icon_redface

more_horiz
Very Happy Very Happy sizde bişiler paylaşınn Very Happy
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz