professional versiyonu ve free ye göre bir çok yeni özelliğiyle karşınızda..

Programı Tanıyalım :

Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur. Sistemden kaldırılması çok zor olan tehditleri bile zahmetsizce kaldırabilen Super Antispyware programının en güzel yanlarından biride her gün düzenli olarak güncellenmesi. Super Antispyware programı bilgisayarınızı sadece sitemdeki virüsleri temizleyerek değil henüz bilgisayarınıza girmemiş virüslerin bilgisayarına girmesini engelleyerekte korur.

# Hızlı ve tam tarama
# Spyware, adware, malware, trojan, dialers, worms, keyloggers, hiJackers ve daha fazlasını bulma ve temizleme
# Masaüstünü ve kayıt defterlerini tamir etme
# Zararlı yazılımlara gerçek zamanlı müdahale
# İnternet browserınızın kayıtlarını hijacker ve benzeri tehditlere karşı koruma
# İsteğe göre bilgisayar açıldığında otomatik tarama ve sistemi temizleme

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benim kendi değerlendirmem :
1-Son zamanlarda Özellikle ''güvenlik açıkları bölümünde'' Sahte anispyware yedim silemiyorum konuları büyük artış gösteriyor..Bunlardan kurtulmak ve hatta sisteminize girmeden (real time protection ) yani gerçek zamanlı koruması ile sisteminizi korumak için birebir..Malware lar,sahte antispywarelar hiçbirini kaçırmıyor..

2-Sistemimde kASPERSKY internet security,spyware doctor,avg anti spyware(eski adıyla ewido anti malware) ve spy bot yüklü ..Buna rağmen tarattığımda 7 si yüksek tehdit olmak üzere 17 zararlı yazılım buldu ve yok etti [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3- Çalıştığının farkında bile olmuyorsunuz ram fazla harcamıyor,kasmıyor
4-Tek kelimeyle mükemmel bir program..

Programın iki sürümü mevcuttur..

Şimdi neden programın 2 sürümünü birden paylaşıyorum diye sorarsanız..3.4.100 sürümü ile 3.2.1028 sürümü arasında aslına bakarsanız hiç bi fark yok..Ama 3.2.1028 sürümü kaspersky v.s. programlarla daha iyi çalışmaktadır..Yeni versiyonda ise bu antivirus programları ile birlikte kullanınca , hata verip kapanma özelliği var..3.2.1028 sürümü ilaçlıdır..Database leri yani virus tanıma sayıları aynıdır iki versiyonun ve her zaman aynı olmaya devam etcektir....2 versiyon arasında 3.2.1028 daha az ram yemektedir yani daha iyidir...Bunun dışında hiç bi fark yoktur.

3.4.100 sürümü için :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İlaçlı 3.2.1028 sürümü için :

özel mesaj yoluyla yada konuya cevap yazarak ulaşabilirsiniz..