ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİGiriş yap

Ders | Oyun | Programlar | Güncel Olaylar | FULL PAYLAŞIM | www.asilforum.yetkinforum.com | Komik videolar | Komik Resimler | Ödev Kapakları | Müzik Klipleri | Cep Oyun ve Programları

Forumumuzda konu açarak veya bize kategori isteği sunarak forumumuza katkıda bulunabilirsiniz... İlgilenen arkadaşlar lütfen @prime_minister 'a DM den ulaşınız...

İstek, öneri ve görüşlerinizi bizimle buraya tıklayarak lütfen paylaşın...

descriptionVİDEO KOYMASINI BİLMEYEN ARKADAŞLAR BURADAN ÖĞRENEBİLİRLER [ VİDEOLU ANLATIM] EmptyVİDEO KOYMASINI BİLMEYEN ARKADAŞLAR BURADAN ÖĞRENEBİLİRLER [ VİDEOLU ANLATIM]

more_horiz

• Sitemize 3 Siteden Video Ekleyebilirsiniz.

• Bunlar; YouTube, Dalymotion ve Google Video'dur

• Dalymotiondan Video Nasıl Eklenir Öğrenmek İstiyorsanız Lütfen

• [Linkleri sadece adminler görebilir.]

GOOGLE VİDEODAN video eklemek İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayınız...

[Linkleri sadece adminler görebilir.]

En son PRİME_MİNİSTER tarafından Perş. Haz. 16 2011, 18:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

descriptionVİDEO KOYMASINI BİLMEYEN ARKADAŞLAR BURADAN ÖĞRENEBİLİRLER [ VİDEOLU ANLATIM] EmptyGeri: VİDEO KOYMASINI BİLMEYEN ARKADAŞLAR BURADAN ÖĞRENEBİLİRLER [ VİDEOLU ANLATIM]

more_horiz
Yaa html Kapalı olduğu için herhalde google videodan yükleyemeyeceğiz video Very Happy

descriptionVİDEO KOYMASINI BİLMEYEN ARKADAŞLAR BURADAN ÖĞRENEBİLİRLER [ VİDEOLU ANLATIM] EmptyGeri: VİDEO KOYMASINI BİLMEYEN ARKADAŞLAR BURADAN ÖĞRENEBİLİRLER [ VİDEOLU ANLATIM]

more_horiz
Evet öyle oldu html'yi sitemize herhangi bir saldırı ihtimali olabilir gerekçesiyle kapattım. Ama google video için bir çözüm arıyorum şuanda [Resimleri sadece adminler görebilir.]

more_horiz
Hımm bende dedim neden olmadı Very Happy
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz