ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİGiriş yap

Ders | Oyun | Programlar | Güncel Olaylar | FULL PAYLAŞIM | www.asilforum.yetkinforum.com | Komik videolar | Komik Resimler | Ödev Kapakları | Müzik Klipleri | Cep Oyun ve Programları


Forumumuzda konu açarak veya bize kategori isteği sunarak forumumuza katkıda bulunabilirsiniz... İlgilenen arkadaşlar lütfen @prime_minister 'a DM den ulaşınız...

İstek, öneri ve görüşlerinizi bizimle buraya tıklayarak lütfen paylaşın...

descriptionSİTE KURALLARIMIZ EmptySİTE KURALLARIMIZ

more_horiz
Site Kuralları Açık ve Nettir Kimse Bunların Dışına Çıkmasın TEŞEKKÜRLER...

Site Kuralları 1. Forumda başlık açmadan önce o başlıktan zaten olup olmadığını kontrol edin. İki adet aynı başlıktan var ise, hangisinde daha çok mesaj olduğuna bakılmadan, eski olan başlık kalır, yeni olan silinir.
 2. Türkçe yazım kurallarına dikkat edelim. TAMAMEN BÜYÜK, yazmak gibi hatalara düşmeyin. Mesajınız uyarı verilmeksizin silinebilir.Israrla bu tutumda bulunanların üyeliği askıya alınır.
 3. Avatar olarak kendi resminiz ve kişisel özel resimleri kullanmak yasaktır. Ölçülerinde çok büyük forum sayfasını bozacak şekilde olmamalıdır. Aksi takdirde avatar iptal edilecektir.
 4. Başlık metinlerinde başlığın başına sonuna " , *, ! -, gibi işaretler koymayın ve başlık metninin tamamını BÜYÜK harflerle yada BüYüK KüÇüK harflerle yazmayın. "Sağır Oda", ***işte ilk bölüm*** Röportaj burda!!! ===>Buraya bakın!!!<=== gibi atraksiyonlar yapmayın. Sadece konu ismini yazın. Aksi durumlar aramalarda problem çıkarıyor.
 5. Forumda TC Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer yasalarına göre alınması, bulundurulması, çoğaltılması ve satılması suç teşkil eden, telif ve kayıt sahibinden izinsiz üretilmiş "korsan" müzik CDsi,kasetleri ve bilgisayar programı içeren materyallerin satışı/değiştokuşu ve reklamına kesinlikle izin verilmeyecektir. Bu meyandaki mesajlar görüldükleri yerde silinecek ve sahiplerine uyarı verilecektir. Israr edenler siteden uzaklaştırılacaktır.
 6. Forumda siyasi propaganda, dini içerikli mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret benzeri yazılar yazılamayacaktır. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.
 7. Forumda yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.Yöneticilerin bu tür konuları haber vermeksizin silme/taşıma yetkisi vardır.
 8. Üye olurken seçtiğiniz kullanıcı adının genel ahlak kuralarına uyması gerekir. Site yöneticileri üyeleri aldatmaya yönelik yada siteyi engellemeye yönelik buldukları üye isimlerini değiştirme hakkına sahiptir. Bir sitenin alan adıyla üye olmak yasaktır.
 9. Bu Forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alış-verişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.
 10. Yöneticilerin nick ve avatarlarını kasıtlı şekilde taklit edenlerin üyelikleri silinecektir.
 11. Forumda yazılan mesajlardan yazarı sorumludur! Foruma üye olan kullancılar hiçbir koşul altında T.C. yasalarini ya da uluslararasi kanunlari, anlasmalari, tüzükleri çigneyen, tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı olan, bireyleri ve/veya toplumları küçük düşürücü ifadeler kullanan, politik ya da dini içeriği olan, genel ahlak kuralları ile bağdaşmayan mesaj yayınlayamazlar.
 12. Yasal ve insani nedenlerden dolayı, Forumlarımızda net kullanıcıları arasında CRACK, WAREZ, PORNO, HACKING vb olarak tabir edilen gelen içeriğe sahip mesajların atılması yasaktır! Bu tür içeriklere sahip olan mesajlar haber verilmeden derhal silinecektir!
 13. Site içi özel mesaj sistemi ile üyeleri rahatsız edenler süresiz kadro dışı bırakılacak Bu tip rizikolu hareketlere girenleri derhal yöneticilere bildiriniz.
 14. Forumlarda yorum yazmak istediğiniz konuyla ilgili tek kelime veya sadece ifade kullanmak yasaktır.gereksiz yere forumlarda açılan başlıklar silinir.

descriptionSİTE KURALLARIMIZ EmptyKURALLARIMIZ

more_horiz
KURALLAR
Forum için yazilmis olan asagidaki kurallar herkesin lehine olup,
forumun seviyesini ve kalitesini koruyup gelistirmeyi amaçlamaktadir:

1 ) Forumumuz sevgi forumudur bu nedenle forumumuzda her turlu siyasi
yazilar/tartismalar, siyasi propaganda yapilmasi ve hakaret benzeri yazilarin yazilmasi yasaktir. Ayni sekilde, baska bir forum katilimcisini yada üçüncü bir sahsi küçültücü veya hakaret edici yazi yazilamaz.

2) Hicbir katilimci genel ahlaka aykiri küfürlü yazi yazamaz.
Bir baskasinin ettigi kufuru foruma asamaz ya da benzeri
kufuru cagristiran ifadeler kullanmaz.

3 ) Hicbir katilimci forum katilimcilari ya da disindaki kisiler hakkinda,
kamu oyunda hakaret olarak algilanan sözler sarfetmeyecek ya da benzeri
hakaret anlami cagristiran ifadeler kullanmayaz.

4 ) Forum katilimcilari yeni bir konu basligi açmadan önce o konunun forumda mevcut
olup olmadigini kontrol etmeliler.
Bunun için gerekli forumlarda ki topiklere bakmalari rica olunur.
Ayni isimli veya ayni tartismalari içeren konular açilamaz.
Açildigi takdirde moderatör ve admin'ler tarafindan silinecektir

5 ) Hicbir katilimci reklam amacli ve/veya forum disinda ilgisi olmayan sitelere/diger forumlara baglantili yazi ya da referans veremez.

6 ) forum akisini engelleyici ve sisirici bicimde kasitli olarak tekrarlanan mesajlar, tahrik edici yazilar göndermeyez.

7 ) - Hicbir katilimci forum konulari disina cikamaz.

Tebrikler, bassagliklari, tesekkurler gibi, katilimcilar arasindaki dostluk ve sevgi baglarini pekistirici mesajlar bu maddenin kapsami disindadir..

8 ) Yöneticiler her yazilan mesaji yönetemeyebilirler.
FoRum yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karsilastiginizda lütfen o bölümden sorumlu moderatörlere bildiriniz.

9 ) Foruma yazilan her mesaj yazanin sorumlulugu altindadir.
Hiçbir sekilde forum yönetimi ve forum yöneticilerine sorumluluk yüklenemez.

10 ) Bu forum gönüllü ve amatör katilim anlayisiyla fikir alis-verisinde bulunulmasi ve seviyeli arkadasliklar edinmek için kurulmustur. Amaç disi kullanilamaz.


11 ) Forum dili Turkce'dir;
ancak Ingilizce de buyuk cogunluk tarafindan anlasilmakta ve kullanilabilmektedir. Bu iki dil disinda baska bir dilde foruma mesaj asilmayacaktir.

12 ) Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir.
Yöneticiler, yazilan yazinin konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazildigina karar verirlerse yaziyi uygun bölüme aktarir veya silerler.
Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi yönetici yetkisindedir.

13 ) Sitemizi yavaslattigi gerekcesiyle foruma 800×600 dan büyük resimler eklenemez.

14 ) Forum Yönetimi tarafindan, ayni kisinin birden fazla rumuz veya isimle, farkli kisilermis gibi ayni konuda görüs belirttigini tespit etmesi durumunda, kisinin tüm mesajlarini silinir ve foruma girisi yasaklanir, yine buna bagli olarak ayni kisinin birden fazla e-mail adresi ile basvurarak farkli isimler ile yazdiginin tespit edilmesi durumunda forumla iliskisi kesilecektir. Bu forumuzun temiz kalmasini saglamak için alinmis bir karardir.

15 ) Forumun isleyis ve kurallari konusunda katilimcilari bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi degildir. Katilimcilar bu kurallari okuyup uymak zorundadir.

16) ADMIN ve Moderatörlere acil olmadigi sürece gereksiz özel mesaglar atilamaz. Soru ve/veya Sorunlarinizi "Öneri/Sikayet/Duyuru" forumumuzda yazabilirsiniz yazilan her msg Forum Yönetimi tarafindan degerlendirmeye alinacaktir

17 ) Forum kurallarina uymayan katilimcilarin foruma yazi yazmasi engellenecektir. Bu islem sadece 1 tek ihtar verilerek yapilabilir.
CEZALAR :
A ) Forum'da cezalar, yukarida sayilmis ve de sayilmamis olan her turlu konuda karar verme yetkisine sahip olan forum yöneticileri (admin) tarafindan verilir.


B ) Bu kurallarin ihlalinde ilk asamada "Ihtar" verilir.
Ikincisinde mesaj gönderme hakki "Bir ay" askiya alinir.
Ucuncu ve muteakip ihlallerde ise askiya alinma suresi ikiye katlanarak uzatilir (2, 4, 8 ay...vb.) Eger bir katilimci, 12 ay boyunca hicbir kural ihlali yapmamissa daha önce aldigi cezalar "zamanasimi"na ugramis sayilir. Forum kurallarini "Kufur" yolu ile ihlal edenlere ihtar verilmeksizin,
bir ay askiya alma cezasindan baslanilir. Kufur nedeniyle alinan cezalar "zamanasimi"na tabi degildir.

C ) Verilen cezalara, sadece cezaya maruz kalan kisinin itiraz hakki vardir. Bu itiraz, kisi tarafindan ve cezanin forumda yayinlanisini muteakip bir hafta icinde ve yazili olarak "ADMINLER"e sunabileceklerdir.Forumumuzda sifre almis ve alacak olan tüm katilimcilar bu kurallari kabul etmis sayilirlar.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve Aramiza hosgeldiniz !

-FORUM YONETIMİ

descriptionSİTE KURALLARIMIZ EmptyGeri: SİTE KURALLARIMIZ

more_horiz
Güncellenmiştir!
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz