Arkadaşlar Mozilla firefox kullananlar bu eklentiden faydalanmıyorsa hakkatten yazık derim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Youtube,izlesene,facebook,uzmantv vs gibi hertürlü video paylaşılan siteler dahil olmakla beraber tıkla izle filmleri de tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Programı biraz kurcaladıktan sonra öğrenmeniz çok kolay..5 dakikada kavrayabileceginiz bir program ve Türkçe !! otomatik güncellemelerini yapar..Yalnızda 350kb olan bu eklenti çok başarılı ve hatasız calısmaktadır..ben şahsen 2 senedir kullanıyorum..Program normal şartlarda tek tek ındırme yapıyor..yanı sız ındırmesı ıcın komut versenız bıle bırısı bıtmeden dıgerı baslamıyor..ama bunun yontemıde basıt ılk vıdeoyu ındırırken duraklatırsanız dıgerıne atlar sonra onuda duraklatırsanız dıgerıne atlar..sonra hepsını bırden baslatırsınız aynı anda hepsı ıner..dediğim gibi az biraz kurcaladıktan sonra çok kolay ve güzel bi program..

Tarattım daha önce bu eklenti verilmemiş..Bakınız Program bile demiyorum sadece 350kb lık eklenti...

İndirme sayfasına girdiğinizde ortadaki +ADD TO FİREFOX seçeneğine tıklayın gelen pencereyi kabul edin..otomatık kurulum başlayacaktır..sonra fırefoxu bı kere kapatıp açtığınızda program calısmaya baslayacaktır..

Yapamayan olursa bana bi özel mesaj atsın ben msnden yada buradan detaylı bilgi verecegim ama gerçekten kullanış yönünden olsun kaliteli ve ücretsiz olmasının yanında
Türkçe
arkadaşlar!! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yineliyorum kullanış yönünden sıkıntı çeken olursa ilgilenirim..Bi teşekkürü çok görmeyin başka birşey istemiyorum.
.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BUYRUN BURADAN

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]