ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASİL ve TEMİZ PLATFORMUN ADRESİGiriş yap

Ders | Oyun | Programlar | Güncel Olaylar | FULL PAYLAŞIM | www.asilforum.yetkinforum.com | Komik videolar | Komik Resimler | Ödev Kapakları | Müzik Klipleri | Cep Oyun ve Programları

Forumumuzda konu açarak veya bize kategori isteği sunarak forumumuza katkıda bulunabilirsiniz... İlgilenen arkadaşlar lütfen @prime_minister 'a DM den ulaşınız...

İstek, öneri ve görüşlerinizi bizimle buraya tıklayarak lütfen paylaşın...

description2010 YGS SINAVI FİZİK SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ VİDEOLU ANLATIM Empty2010 YGS SINAVI FİZİK SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ VİDEOLU ANLATIM

more_horiz

description2010 YGS SINAVI FİZİK SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ VİDEOLU ANLATIM EmptyGeri: 2010 YGS SINAVI FİZİK SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ VİDEOLU ANLATIM

more_horiz
admin videoları bilgisayarıma indirmek istiyorum ama indiremiyorum nasıl indirebilirim yardımcı olabilirseniz eğer tesekkürler

description2010 YGS SINAVI FİZİK SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ VİDEOLU ANLATIM EmptyGeri: 2010 YGS SINAVI FİZİK SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ VİDEOLU ANLATIM

more_horiz
Kardeşim şimdi, mozila firevoks kullanıyorsan google'dan videon download helper yaz ordan ilk site resmi sitedir oraya gir. Add ... Yazar ona tıkla eklentiyi kur zaten 3 dk almaz. Ondan sonra zaten kurulum aşamasında mozilla'yi yeniden başlatacak. Başlattıktan sonra adres çubuğunun yanında yeni birşey çıkar... Her video izlediğinde o renklenir. Bu videoyu izle izlerken adres çubuğunun yanındaki o dediğim şey renklenecek sanki dönüyor gibi ona tıkla bir klasör seç seçtikten sonra iner. Olmazsa özel at adım adım gideriz tekrar...

privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply